تبلیغات
فعلا بی عنوان
فعلا بی عنوان
جنگ ... جنگ ... تا پیروزی

سلام بچه ها
نتایج کنکور هم اومد. یه عده رفتنی شدن و یه عده موندنی
اونهایی که میمونن باید یادشون باشه که اگه میخوان مثل امسال بلای پشت کنکوری سرشون نیاد باید استراحتو تعطیل کنن و از همین لحظه با برنامه و تلاش مضاعف ندای ظلم کنکورو لبیک بگن.
اما اونهایی که شدن دانشجو!! دان + ش + جو یعنی کسی که دانش می جوید.باید بدونن اگه میخوان موفق باشن تو زندگیشون دوران دانشجویی به جرات مهم تر از دوران کنکوره. باید برید دنبال دانش.کسی نمیاد بگه اقا بفرما این دانش مال شما باشه . نه از این خبرا نیست. باید خودتونو اماده کنید که با غولی صد شاخ مبارزه کنید و دست و پنجه نرم کنید.البته ازمان های قشنگی است که بتونیم با تلاش و تحقیقات خودمون به جامعه کمک کنیم اما فقط خواستن مهم نیست. یه کلام اقا فک نکنید راحت شدید میرید دنبال عشق و حال!نه از این خبرا نیست.البته به زودی میفهمید که اگه رشته مورد علاقتونن رفته باشید درس خوندن میشه عشق و حال جدید شما ....


و اما ...
خانم فاطمی ابراز داشتند که قراره از این وبلاگ برن.میخوان برن یه وبلاگ جدید.منم که دیگه پیر شدم و هرچی هم میدونستم به شما انتقال دادم. دیگه میخوام رو بیارم به خاطره نویسی.معلوم هم نیست که من بتونم نویسنده ی جدید بیارم یا نه!حالا میخوام نظرتونو بدونم که من دیگه قسمت کنکوری وبلاگو تعطیل کنم و این رسالتو به وبلاگ جدید خانم فاطمی و دوستاش و بچه های 4sharif بسپارم. یا اینکه نه وبلاگ قسمت کنکوریش ادامه داشته باشه حالا به هر صورت حتی اگه همه ی نویسنده ها برن و خودم تنها بمونم و در کنارش منم برم یه وبلاگ جدید واسه خاطراتم جدا بسازم.یا اینکه من اینجا خاطراتمو بنویسم و اگه نویسنده هم جور شد چه بهتر اگر نه خودم کنکورو مدیریت میکنم.

حالا تو نظر سنجی شرکت کنید و اگه نظری هم دارید تو همین پست بذارید تا ببینیم چی میشه.

ممنون

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 21 شهریور 1390 توسط سیدمرتضی سیدمیرزایی
درباره وبلاگ

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

نویسندگان

موضوعات

نظر سنجی

پیوند ها

لینكستان

آمار سایت


ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ