تبلیغات
فعلا بی عنوان
فعلا بی عنوان
جنگ ... جنگ ... تا پیروزی

سلام بچه ها
خوب به نظر خانم فاطمی میخواد بره.امیدوارم نظرش عوضش بشه و همین جا کنار خودمون بمونه.
خداییش هم خوب کار میکنه هم اینکه من شخصا حوصله پیدا کردن نویسنده جدید ندارم.

بچه هایی که میخوان تو این وب نویسنده بشن از هر رشته ای به مشخصات به اضافه ایمیلشونو به صورت خصوصی بذارن تا بعد از بررسی و توافقات بتونیم باهم کار کنیم.رتبشون هم بهتره زیر 1000 باشه.شما هم یه کار خیری میکنید.

همچنین طبق مذاکرات انجام شده خانم قاسم پور همچنان با ما قراره بمونه.البته فعالیتشون کمه اما بالاخره هست.و احتمالا از مهر به بعد خیلی فعال تر بشن.

مطلب بعدی که در مورد انتخاب رشته است.
سال قبل به لطف اقای قاسمی یه پست به اسم سامان رشته گذاشته شد.
اونجا یه لینک هست البته به درستیش اطمینان ندارم اما فک کنم کار کنه.
تو این برنامه در مورد رشته ها توضیح داده
http://icho.mihanblog.com/post/110

همچنین سایت گزینه 2 هم در مورد رشته ها خوب توضیح داده بود.

یه کتاب هم مبتکران داره که اون از این دوتای بالایی که گفتم بهتره.داخلش حتی واحدهایی که هر رشته باید پاس کنه هم نوشته شده.کتاب خیلی خوبیه میتونید تهیه کنید.

همچنین برای اینکه یه حسابی دستتون بیاد که ایا با این رتبتون میتونید چیزی که میخواهید قبول بشید یا نه، سایت کانون یه فایل یادگار ماندگار گذاشته که میتونید از گوشه سمت راست سایت kanoon.ir اونو دانلود کنید و ببینید میتونید قبول بشید یا نه.البته صد در صد از قبولی اطمینان نداشته باشید اما خب بهتر از هیچی هست.

در مورد رشته مهندسی شیمی یا دانشگاه شریف هم هرکی سوال داره تو نظرات این پست بپرسه من در خدمتم.

آخرین موضوعی که باید بگم اینه که بچه ها تو انتخاب رشته علاقه عامل اول باشه بعد بازار کار و .... برید دنبال علاقتون مطمئن باشید اگه با علاقه پیش برید و بتونید معدل خوبی بگیرید و ادامه تحصیل بدید بیکار نمیمونید و جاهای خیلی خوبی میتونید کار کنید.همچنین سعی کنید اگه میتونید و شرایط مناسبی دارید اگر تو کنکور رتبه خوبی نیوردید و جای خوبی قبول نمیشید ولی دانشگاه ازاد جای خوب و رشته ی خوبی شدید، ازاد رو برید و کم کاری کنکورتونو برای ارشد جبران کنید .ببینید پشت کنکور موندن سخته و همچنین یه سری درسها هست تو دانشگاه که پیشنیاز بقیه درسهایند.یعنی تا پاسشون نکنی نمیتونی خیلی از درسها را پاس کنید.حالا اگه تو دو ترم دو تا از این ها را بیفتید یعنی اینکه یکسال از بقیه عقب میفتید.اینجوری دو سال از بقیه عقب افتادید.حالا دو سال هم سربازی واسه اقایون هست تا بیای بفهمی چی شد میبینی کل جوونیت الکی پریده و پیر شدی.حالا خود دانید

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 مرداد 1390 توسط سیدمرتضی سیدمیرزایی
درباره وبلاگ

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

نویسندگان

موضوعات

نظر سنجی

پیوند ها

لینكستان

آمار سایت


ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ