تبلیغات
فعلا بی عنوان
فعلا بی عنوان
جنگ ... جنگ ... تا پیروزی

سلام بچه ها
عیدتون مبارک
خوبید ؟؟ خوشید؟؟ چه خبرا؟؟
احتمالا تو هفت سین به جای سبزه از گاج سبز استفاده کردید؟؟؟دی:
یادش بخیر سال قبل همین موقع ها عین ..... میخوندیم!! ولی خداییش خیلی کنکور برام لذت بخش بودن از خوندن لذت می بردم مخصوصا وقتی آهنگ میذاشتم. قدر این دوران را بدونید تا چشم به هم بزنید این سه ماه میگذره اگه تو کنکور موفق بشید که هیچ ولی اگر خدایی نکرده موفق نشید باید دوباره افسوس این دوران را بخورید.

خب ببخشید یه مدتی وبلاگ اینقدر داغون شده!!
قراره یه جون اساسی بهش بدیم و تا کنکور قطعا باهاتون هستیم.
مهندسی قاسمی را برگردوندم و از خانم قاسم پور هم خواستم که حداقل تا کنکور به جمع ما بپیوندند. البته هنوز حضور ایشون قطعی نیست و باید تا بعد از باز شدن دانشگاه ها صبر کنید. همچنین تو فکر یه نویسنده تجربی هم هستم!
برنامه ی جدول هم از 14 هم باز میشه و میخوام همون قوانین اولیه را پیاده کنم. میتونید قوانین را تو پست مربوط به مسابقه ببیند.

اما یه مشاوره هم واسه ایام عید بهتون بدم!!!!
اول اینکه مسافرت نرین و بذارین بعد کنکور با رفقا یا خانواده با خیالی آسوده برین!!
روز 13 ام هم یه صبح تا شب به خودتون استراحت بدید و به دامان طبیعت برید البته بدون کتاب های کنکور!!
اینجا میخوام یه دونه از اون اشتباهات بزرگمو بگم!!
من یه نگاه به بعضی از دوستام انداختم و دیدم اونها یا قبل عید تموم کردن یا تو همین چند روز تموم میکنن و من جو گرفتم که هرچه سریع تر تموم کنم و برنامه آزمونمو ول کردم و نتیجش این شد که آزمون ها را خراب کردم و تا قبل کنکور هم نتونستم بعضی از درس ها را تموم کنم حتی وقت نکردم درسهایی مثل دینی را دوره کنم و تقریبا میشه گفت من آخرین بازی که تونستم دینی سه را بخونم یک ماه قبل کنکور بود و اصلا وقت نکردم یه دوره کوچیک نزدیک های کنکور بکنم!!
پس خواهشا جو نگیرتتون و فک نکنید چون بقیه تموم کردن من هم باید تموم کنم. شما با برنامه ی آزمونتون جلو برید( البته به جز سنجش ) و اصلا هم استرس تموم کردن نگیرتتون!!
اما خیلی هم به حرف مشاورها گوش ندین!اونها بیشتر فکر جیبشون هستن تا شما!برای هزارمین بار وصیت میکنم با برنامه ی آزمونتون پیش برید. من خیلی رو این موضوع  ضربه خوردم خیلی!

دوستتون دارم
فعلا


نوشته شده در تاریخ جمعه 5 فروردین 1390 توسط سیدمرتضی سیدمیرزایی
درباره وبلاگ

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

نویسندگان

موضوعات

نظر سنجی

پیوند ها

لینكستان

آمار سایت


ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ